Vestavby do auta

Regálové systémy do auta

Vestavby do auta

Regálové systémy do auta

S vestavbami do vozidel od společnosti bott optimalizujete pracovní postupy ve své pojízdné dílně nebo servisním vozidle. Vybavte své auto stabilními regály a úložnými systémy.

Vaše výhody s vestavbami bott vario3:

  • Extrémně nízká hmotnost díky hliníkové konstrukci
  • Nízká spotřeba pohonných hmot
  • Individuální řešení pro jakýkoliv obor
  • Maximální využití místa
  • Perfektní organizace a ergonomie
  • Vysoká bezpečnost / Certifikace TÜV GS

Regálový systém, kufry na nářadí a pracovní stoly nabízí řemeslníkovi dokonalou organizaci servisního vozidla – vnitřní prostor vozidla je maximálně využit!

 

S výbavou bott vario3 ve vozidle máte pracovní materiály rychle po ruce.

Řešení pro Vaše vozidlo

bott vestavby do vozidel jsou univerzálně konfigurovatelné a nabízí dostatek možností k zajištění a uchycení nákladu. Velmi praktický je nový systém upínacích popruhů C-Lash sloužící k rychlému a snadnému připevnění regálů a zásuvek. Zásuvky v regálovém systému nabízí dostatek dobře strukturovaného úložného prostoru. Skládací pracovní stůl s integrovaným svěrákem rozšiřuje pracovní plochu v zadní části vozidla.

Organizace s regálovými a úložnými systémy do aut

Organizace s regálovými a úložnými systémy do aut

bott vario3 lze optimálně přizpůsobit všem typům aut, ať už se jedná o skříňové vozidla, valníky s dvojitou kabinou nebo bez ní, pick-upy, osobní automobily, kombíky, nákladní vozidla nebo přívěsy. V zásuvkových skříních nebo v kufrech Systainer³ lze systematicky uložit spotřební materiál a drobné díly. S našimi spolupracujícími partnery Berner a Festool nabízíme komplexní servisní služby a produkty, které jsou dokonale sladěny s naším systémem vestaveb do vozidel.

Systém děrovaných desek Perfo umožňuje upevnit háčky a držáky na nářadí kdekoli ve vozidle. Veškerý materiál je přehledně uspořádán a je vždy rychle po ruce.
Na přání také zvětšujeme úložnou plochu vestavby podpodlahovým řešením. Dvojitá podlaha rozšiřuje systém o zásuvky, které jsou ergonomicky přístupné zvenku vozidla.

Pohled do interiéru vozidla Příklad pro lakýrníky

Regálové systémy do aut – řešení v jakémkoliv oboru

Naše cenově dostupné a předkonfigurované vestavby do vozidel využívají například: Instalatéři, elektrikáři, elektroinstalační firmy / Servis topení, plynu, vody, klimatizace / Hasiči, policie, záchranáři / Hasiči, policie, záchranáři / Komunální a jiná zásahová vozidla / Malíři, zedníci, tesaři, pokrývači, truhláři, kominíci / Veterináři / Geodeti / Správa a úklid budov

Montáž autovestavby

Montáž autovestavby

Servisní partner bott spolu s Vámi naplánuje a zorganizuje přestavbu Vašeho vozidla. K zajištění co nejvyšší bezpečnosti na silnicích provádí odborný personál montáž a upevnění do karoserie tak, aby byly síly optimálně rozloženy a vybalancovány. Moduly našich vestaveb jsou vyrobeny z hliníku a jsou doplněny jednotlivými prvky z plastu. Tím je zajištěna velmi nízká hmotnost a maximální pevnost.

Bezpečnost na cestách

Vestavby bott splňují příslušné předpisy pro zajištění nákladu a jsou pravidelně testovány při nárazových zkouškách. I v případě nehody zůstane náklad na svém místě!

 

S výbavou bott vario3 ve vozidle máte pracovní materiály rychle po ruce.

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*

Realizace přestavby

Realizace přestavby

Autovestavby navrhujeme a plánujeme přesně podle Vašich představ a přání. Postaráme se, abyste při instalaci vestavby vynaložili co nejmenší úsilí.

Bez ohledu na to, zda vestavbu financujete sami nebo pomocí třetí strany, nebudete v žádných procesních krocích zatěžováni byrokracií. Pokud používáte dodávku jako leasingové vozidlo, můžete vestavbu do vozidla zahrnout do leasingu. O transakci se postaráme společně s Vaším autosalonem.

Konzultace na téma vybavení vozidel