Mobilní dílna pro užitkové vozy

Vybavení mobilní dílny

Mobilní dílna pro užitkové vozy

Vybavení mobilní dílny

Instalatéři, elektrikáři a další řemeslníci očekávají od své pojízdné dílny především prvotřídní kvalitu a spolehlivost. Dílenské vestavby do užitkových vozidel musí být robustné a odolné tak, aby jakákoliv manipulace s řemeslnickým nářadím a příslušenstvím zanechala mobilní dílnu v perfektním stavu. Jen tak je možné zaručit extrémně dlouhou životnost nejen vestavby, ale i užitkového vozidla.

Vestavby do užitkových vozidel bott vario3 splňují ty nejvyšší nároky řemeslníků napříč všemi obory. V současné době rovněž realizujeme vestavby pro mobilní kanceláře a pojízdné laboratoře. Návrh a samotnou realizaci vestavby přizpůsobujeme vždy individuálním požadavkům a potřebám. Se společností si můžete být jisti, že řešení je vždy optimální pro vaše řemeslo či obor.

Vybavení vozidel pro řemeslníky, truhlář s dodávkou

Realizace vestavby pojízdné dílny

Realizace vestavby pojízdné dílny

Individuální řešení vestavby je časově i finančně náročnější. Mnoho našich zákazníků začalo poptávat standardizovaná řešení, která by zajistila kratší dobu realizace vestavby. Jako alternativu k individuálně konfigurované vestavbě můžete rovněž zvolit prvky z našeho atraktivního systému modulů. Moduly vám nabízí maximální užitek za příznivou cenu. Moduly vyrobené z hliníku zaručují nízkou hmotnost a zároveň robustnost i dlouhou životnost.

Naše služby nekončí pouze realizací vestavby do vozidla. Podpoříme vás rovněž našimi službami vztahujícími se k vestavbě. Vy se můžete soustředit na své projekty, zatímco my navrhneme co nejvhodnější řešení. Vestavba bott vario3 vám poskytne nejlepší předpoklady pro sofistikovaný management kvality v oboru.

Mobilní dílna pro dodávky – bott vario3

Kontaktujte nás

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*