Speciální vestavby

Individuální řešení

Speciální vestavby

Individuální řešení

Standard umí každý – my umíme víc. Bez ohledu na to, jaké speciální požadavky klade váš obor na vestavbu do Vašeho užitkového vozidla, pro Vás rádi vypracujeme individuální a flexibilní řešení vestavby a podrobně a kompetentně Vám poradíme i ohledně vhodného zajištění nákladu.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi se speciálními vestavbami, například v různých disciplínách motorového sportu, v závodním sportu horských kol a v celé řadě jiných nekonvenčních použití. Je nepodstatné, zda potřebujete jednoduchý regál do transportéru nebo individuální profesní řešení. Podpoříme Vás ve Vašem záměru, nakonfigurujeme společně s Vámi ideální řešení pro vestavbu a vypracujeme pro Vás nabídku na míru.

Speciální vestavby do aut

Profesionální systém - nekonečné množství možností pro výbavu

Profesionální systém - nekonečné množství možností pro výbavu

Vaši speciální výbavu naplánujeme společně s Vámi. Poskytneme Vám obsáhlé poradenství a společně s Vámi vypracujeme optimální řešení, abyste se mohli dobře soustředit na svou práci a provádět ji hospodárně.  

Přání zákazníka je pro nás prioritní. V případě potřeby vyrobíme zvláštní díly, aby Vaše vybavení bylo bezpečně uloženo ve vozidle a zároveň bylo i dobře dostupné. Skříně, pracovní desky a úložné systémy nakonfigurujeme zcela podle Vašich přání.

Vozidlo vybavené jako velitelské centrum.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*