Vedení společnosti

Vedení společnosti

Poté, co rodinnou společnost bott vedli v prvních 74 letech její historie její vlastníci, pověřili společníci v roce 2004 vedením skupiny jednatele Dr. Reinharda Wollermann-Windgasseho a Clive Woodwarda.

Od ledna 2018 vstoupil do skupiny Bott Jan Willem Jongert jednatel a mluvčí vedení společnosti. V této pozici nahradil Dr. Wollermann-Windgasseho, který odešel do penze.

René Leroux se od 1. listopadu 2022 stává druhým generálním ředitelem skupiny Bott a nastupuje na místo Jana Willema Jongerta. Ve funkci provozního ředitele (COO) vystřídá Clivea R. Woodwarda, který po 35 letech práce pro skupinu Bott odešel na konci srpna do důchodu.

Geschäftsleitung bei bott

Jan Willem Jongert

Jan Willem Jongert

Společnost bott je plně připravena na další zdravý růst. Budeme také v budoucnosti specialisté v prémiovém segmentu a kompetentní partner na straně našich zákazníků pro systémová řešení v úseku pracovišť – mobilních i stacionárních.

jan-willem-jongert.jpg

René Leroux

René Leroux

Change needs courage –  what’s really exiting, when you have a team of people bringing potential to life and accomplish individual, intelligent and innovative products & services. bott turns for almost 100 years its experience into high quality products for its customers and partners.

Leroux_Rene.jpg