Vydejte se s námi cestou k úspěchu!

Vydejte se s námi cestou k úspěchu!

Hledáte atraktivní nástupní pozici v mezinárodně působící společnosti a spoustu možností pro společné utváření budoucnosti?

Novou výzvu v rychle rostoucí společnosti?

V tom případě jste u společnosti bott na správném místě. Neboť u společnosti bott toho můžete hodně dokázat a s důvěrou hledět do budoucnosti. Firma bott se během 90 let své historie vyvinula z malého výrobního provozu až po poskytovatele kompletních služeb pro vestavby do vozidla a dílenské vybavení. Dnes společnost bott působí ve 30 zemích s dceřinými společnostmi a exportními partnery a zaměstnává na celém světě 1300 pracovníků. Skupina firem bott vyvíjí a vyrábí ve třech evropských závodech vestavby do vozidla, dílenské vybavení a systémy pro pracoviště. Společnost bott klade velký důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, které vyvíjí a vyrábí ve vlastních závodech.

Steuern Sie mit auf unserem Erfolgskurs

Šance na kariéru u společnosti bott

Dynamický tým bott stále roste. Společnost bott každý rok vzdělává mladé lidi a po absolvování odborné přípravy je přebírá do dlouhodobého pracovního poměru. Rovněž studenty duální vysoké školy. Díky našim angažovaným mladým zaměstnancům drží společnost bott krok se současným vývojem a aktuálním stavem techniky.

Společnost bott vám nabízí jisté kariérní příležitosti v mezinárodním prostředí, jak ve výrobě a v prodeji, tak i v administrativních funkcích jako marketing, personalistika, finance nebo IT. Společnost bott podporuje individuální silné stránky školením a dalším vzděláváním. Tímto způsobem získáte u společnosti bott dlouhodobé perspektivy pro osobní rozvoj. Kromě platu obdržíte další výhody. Společnost bott poskytuje svým zaměstnancům ergonomická pracoviště v moderním, světlém prostředí.