Organizace na pracovišti s úložnými boxy a organizéry

Organizace na pracovišti s úložnými boxy a organizéry

Úložné systémy bott a bottBoxy slouží k organizaci drobného materiálu, náhradních dílů či nářadí. Ty jsou tak přehledně umístěné a rychle po ruce. bottBox je možné vytáhnout jako zásuvku z regálu vestavby do vozidla bott vario3 a v případě potřeby také úplně odstranit. bottBoxy a úložné systémy bott pasují nejen do vestavby do vozidla bott vario, ale rovněž do dílenského vybavení cubio a k systému pro pracoviště avero. S úložnými systémy bott budete flexibilně vybaveni a budete mít své nástroje a materiál stále po ruce přesně tam, kde je potřebujete.

Lepší organizace dílny díky flexibilním kufrům na nářadí bott

Děrované desky perfo pro lepší přehlednost

Děrované desky perfo pro lepší přehlednost

Stejně jako úložné systémy bott a bottBoxy můžete použít také naše děrované desky perfo v různých výrobních odvětvích. Děrované desky perfo nabízí jednotný systém se spoustou různých háčků a držáků nástrojů. Děrované desky perfo jsou vhodné zejména pro montáž na stěnu nebo na pracovní stůl. Kromě toho volně stojící stojany perfo a mobilní zařízení perfo nabízí spoustu možností pro flexibilní umístění nástrojů a materiálu. Háčky perfo je možné používat také ve vestavbě do vozidla bott vario3.

Řešení pro vozidla a dílny

Příslušenství do vozidel a na pracoviště

Často kladené otázky - kufrové systémy

Používáte-li původní systém našich kufrů a máte-li nebo chcete-li si koupit novou vestavbu do vozidla bott vario3, zodpovíme Vám nejdůležitější otázky.

Obecně doporučujeme použití nových výrobků Systainer³, protože jsou nové vestavbě do vozidla bott vario3 optimálně přizpůsobeny. Dosavadní kufry varioSafe a varioSort mohou být uloženy pomocí sady adaptérů na kufříkový stolek (B4 + B5).

Ne - v důsledku nových rozměrů systému bott vario3 nelze kufry varioSafe na upevňovací lišty uložit.

Ne - v důsledku nových rozměrů systému bott vario3 nelze kufry varioSort na upevňovací lišty uložit

Ne - v důsledku nových rozměrů systému bott vario3 nelze přenosné boxy varioStore na upevňovací lišty uložit.

V důsledku nových rozměrů systému bott vario3 nelze zásuvky varioSlide na upevňovací lišty uložit

Ne - v důsledku nových rozměrů systému bott vario3 nelze drátěné koše varioCart na upevňovací lišty uložit

Nový Systainer³ lže uložit jako předchozí generaci do polic se záklopkou nebo na stolky. Základní rozměry systému Systainer se nezměnily.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*