Společnost

Společnost

Skupina Bott vyvíjí a vyrábí ve třech evropských závodech vestavby do vozidla, dílenské vybavení a systémy pro pracoviště. Společnost bott dodává na celém světě své výrobky zákazníkům v průmyslu a řemeslných oborech. Přitom se zaměřujeme na vaši efektivní práci ve výrobě, servisu a montáži.

Hlavní sídlo skupiny se nachází v místě založení a výroby v Gaildorfu (Německo). Kromě toho probíhá výroba v Bude (Velká Británie) a Tarnazsadany (Maďarsku). S dalšími distribučními společnostmi ve Francii, Rakousku, Dánsku a Itálii, jakož i licenčními partnery a importéry na celém světě, bott poskytuje celoplošnou servisní síť a zabývá se individuálně lokálními potřebami - od plánování až po montáž.

Administrativní budova bott

Podnikové cíle a zásady

 

  1. Naši zákazníci nás vnímají jako spolehlivého partnera, působícího po dobu mnoha let v globálním měřítku, protože poskytujeme dlouhodobě vysoce kvalitní produkty, služby a řešení s vynikajícím poměrem cena-výkon.
  2. V dnešním světě, plném sítí, poskytujeme inteligentní řešení pro pracoviště a do terénu, které využívají jak malé, tak i velké podniky, usilující o vyšší stupeň účinnosti svého provozu nebo o lepší prostorové využití.
  3. Za tímto účelem kombinujeme naše vysoce kvalitní a inovativní produkty a služby s novými technologiemi, abychom tak vytvářeli integrovaná řešení, která jsou špičková na trhu a spočívají na solidních znalostech, jakož i požadavcích a potřebách našich zákazníků.
  4. Ve světě plném rychlých změn musíme být agilní a flexibilní. V dynamickém prostředí neustále poznáváme nové skutečnosti, působíme na mezinárodní úrovni a pracujeme na vývoji inovativních novinek. Díky tomu mohou naši spolupracovníci a podílníci intenzivně pracovat na společném úspěchu a sami z toho profitovat.
  5. Naší vizí je být mimořádný zaměstnavatel, naše spolupracovníky chceme podporovat při jejich osobnostním rozvoji. Podporujeme podnikatelského ducha a ceníme si výhod, které umožňují rozmanité zkušenosti.
  6. Jsme rodinnou firmou, sázíme na solidní základy, jednáme odpovědně, za účelem zajištění vysoké kvality a s ohledem na životní prostředí. Plánujeme dlouhodobě. Jsme zavázáni k šetrnému zacházení se zdroji jakéhokoliv druhu. Pro společnost máme vysoce pozitivní přínos. Dodržování všech relevantních zákonů a předpisů je pro nás samozřejmostí.
Životní prostředí a kvalita

Výrobní řady "cubio" vlastní značku GS pro prověřenou bezpečnost udělenou TÜV Rheinland.

TÜV-Zertifikat Bott GmbH & Co KG für die cubio Betriebseinrichtung
GS TÜV | bott cubio Dílenská vybavení (PDF, 3,9 MB)