Kompaktní dodávkové vozidlo

Kompaktní dodávkové vozidlo

Zejména v městském provozu jsou ideální malá vozidla. Kompaktní rozměry minibusů nebo malých dodávek jsou ideální pro jízdu ve městě, protože jsou snadno ovladatelné a při parkování potřebují málo místa. I přes jejich kompaktní design mohou malé dodávky nabídnout prostornou ložnou plochu s vysokou bezpečností. Záleží na vhodné vestavbě do vozidla. 

Malé dodávky umožňují velkorysé navýšení hmotnosti nákladu a zajišťují odpovídající užitečnou nosnost pro rychlé použití v městském prostředí. Díky nízké spotřebě paliva, a přesto dostatečnému objemu nákladu, jsou malá užitková vozidla, včetně skříňových, mnohostrannými pomocníky. Přestavba těchto vozidel na servisní vozidlo je proto obzvlášť vhodná pro firmy provozující řemesla nebo servisní služby.

Vzhledem k tomu, že tyto kompaktní dodávky jsou zařazeny do kategorie užitkových vozidel s celkovou povolenou hmotností do 3,5 tuny, jsou považovány za osobní automobily a mohou být provozovány s řidičským průkazem skupiny B. Malé dodávky jsou navíc šetrné k životnímu prostředí, protože jejich spotřeba je srovnatelná se spotřebou osobního automobilu.

Vybavení malých dodávek ve vozidle: Upevnění nákladu pro malé dodávky

Ukázání skutečné velikosti

Ukázání skutečné velikosti

Pro živnostníky jsou malé dodávky cenově vysoce atraktivní a ekonomické. Ten, kdo testuje a porovnává různé typy dodávek, nalezne rychle vhodné řešení. Také malé elektrické dodávky se, díky stále většímu dosahu, používají častěji.Nabízíme Vám , pro všechny běžné modely vozidel, dokonale přizpůsobenou vestavbu do vozidla - bott vario3.

Na přání rozšíříme Vaši ložnou plochu o další úroveň. Naše podpodlahové řešení zahrnuje dvojitou podlahu, pod kterou se nacházejí zásuvky. Obsah zásuvek je ergonomicky přístupný zvenku. Obložení nákladového prostoru chrání interiér Vašeho vozidla a dlouhodobě zachovává jeho hodnotu. Integrované upevňovací lišty na bočních stěnách poskytují dostatek možností pro upevnění nákladu.

Dostupná řešení pro vestavbu do Vašeho vozidla naleznete v našem katalogu.

regálové systémy pro panelové a dodávkové vozy

Více informací

Více informací

V našem katalogu najdete dostupné regálové systémy pro dodávky a další řešení vybavení pro vaše dodávky. Objevte nyní: Podívejte se do naší oblasti pro stahování na vhodnou brožuru výrobce nebo si tam přímo stáhněte náš hlavní katalog.

Vestavba do vozidla | Efektivní práce

Poslat žádost

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*