Vybavení servisních vozidel

Vše po ruce

Vybavení servisních vozidel

Vše po ruce

Vaši zákazníci kladou vysoké nároky na kvalitu Vaší práce. Naše servisní společnost očekává od služby zákazníkům a servisu velmi vysokou úroveň. Pro splnění těchto požadavků potřebujete správné vybavení. Vestavby bott vario3 pro mobilní servis Vás podpoří při rychlém a řádném provádění Vašich zakázek. Nejlepší reklamou pro Vás je, pokud s naší kvalitní vestavbou zanecháte u Vašeho zákazníka trvale dobrý dojem.

Výhodou pořádku v servisním vozidle je, že svou práci zvládnete efektivně a rychle. To také motivuje Vaše pracovníky. Dílenské vybavení bott vario3 v transportéru obsahuje množství zásuvek a servisních kufrů. V nich naleznou různé nástroje a drobné díly systematické a bezpečné úložiště, takže budete mít vše potřebné rychle po ruce.

bott vario Fahrzeugeinrichtung für Handwerker

Ověřená bezpečnost našich vestaveb

Ověřená bezpečnost našich vestaveb

Lehká a robustní konstrukce vestaveb bott vario3 zajišťuje optimální poměr stability a nízké hmotnosti. Naši vývojáři přikládají velkou důležitost na dlouhé životnosti a odolnosti našich výrobků. bott vario3 poskytuje nejvyšší možné užitečné zatížení v servisním vozidle, žádné místo nezůstane nevyužité. Četné inovativní prvky pro zajištění nákladu se vyznačují jednoduchou manipulací.

S vestavbou bott vario3 zajistíte pasivní bezpečnost v silničním provozu – ať pro řidiče, jiné účastníky silničního provozu nebo přepravovaný náklad. Pravidelně provádíme nárazové a bezpečnostní zkoušky ve spolupráci s automobilovým průmyslem a TÜV. Všechny výrobky bott vario odpovídají aktuálním bezpečnostním směrnicím v silniční dopravě, jako například normě ECE R44.

Vestavba mobilní dílny pro malá auta - bott

Již mnoho let úzce spolupracujeme s řemeslníky, flotilovými zákazníky, leasingovými společnostmi a výrobci automobilů. V oblasti vestaveb do vozidel a jejich vývoje jsme získali příslušné zkušenosti. Na jejich základě, spolu s Vámi, nakonfigurujeme správnou vestavbu pro ideální servisní vozidlo. Tato zahrnuje vhodný regálový systém pro Vaši práci. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze jednoduché obložení nákladového prostoru nebo rozsáhlé vnitřní vybavení našimi vysoce kvalitními regály na nářadí.

Tak bott zajistí, že vnitřní obložení a optimálně členěný nákladový prostor pro vybavení nářadím bude dokonale vyhovovat požadovanému účelu. S vestavbou bott vario3 získáte mnohem víc, než jen jednoduchý regál pro dodávkové vozidlo. Pomocí našeho regálového systému pro servisní vozidla bude Vaše vybavení uspořádáno tak, že značně zdokonalíte Vaše procesy a efektivitu práce. Společně s Vámi sestavíme individuální vestavbu do vozidla přesně podle Vašich potřeb.

Bez ohledu na to, zda si chcete vestavbu do vozidla koupit nebo pronajmout, rádi Vám poskytneme tipy k nákladům. Podpoříme Vás našimi službami ve všem, co souvisí s vestavbou, abyste se mohli plně soustředit na své podnikání a Vaši každodenní práci. Společně pro Vás nalezneme vhodné řešení.

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme! Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*