Dílenské vybavení pro lepší efektivitu práce

Dílenské vybavení pro lepší efektivitu práce

S naším dílenským vybavením máte ty nejlepší předpoklady pro to, abyste mohli efektivně pracovat. Naši kompetentní projektanti rádi splní vaše individuální požadavky. Tímto způsobem bude vaše dílenské vybavení ideálně přizpůsobené procesům prováděným ve vaší dílně.

Se zásuvkovými skříněmi cubio, pracovními stoly a systémovými skříněmi vám nabízíme jedinečné modulární dílenské vybavení, které si můžete nakonfigurovat zcela podle svých představ. Skříně cubio se vyznačují spolehlivostí, dlouhou životností a funkčností, takže budete moci stále pracovat hospodárně.

Dílenské vybavení cubio dodá vaší dílně jedinečnou vizuální podobu. Design s jednotnými systémovými rozměry vám nabízí rozmanité možnosti konfigurace a úpravy.

Provozní zařízení pro průmysl, výrobu a obchod

Systémové a pracovní stoly cubio

Systémové a pracovní stoly cubio

S našimi systémovými a pracovními stoly cubio bude ve vaší dílně panovat organizace, struktura a čistota. Robustní konstrukce cubio pracovních stolů je garantována po desítky let. A to i za předpokladu, že jsou denně silně namáhány.

S cubio se vaše dílna stane atraktivním pracovištěm.  S rozsáhlým příslušenstvím a skládacími ohrádkami můžete cubio systémové a pracovní stoly flexibilně rozšiřovat a přizpůsobovat svým individuálním požadavkům.

 

efektivní organizace úložného prostoru dílny - bott

Řešení pro Vaši dílnu

Maßgeschneiderte Werkstatteinrichtung mit perfo Lochplatten und mehr.

Řemeslná dílna

Pracovní stoly, zásuvkové skříně, horní skříně, akumulátorové nabíjecí skříně a další.
vybavení autodílny cubio

Servis motorových vozidel

Promyšlené systémové zařízení pro servisní dílny motorových vozidel a motocyklů. Místa pro odebírání kapalin, pracovní stoly, dílenské vozíky a více.
Systémové skříně cubio jsou vhodné pro vybavení dílny v servisních a výrobních prostorách. K dispozici v různých barvách a provedeních.

Služby zákazníkům / výroba

Promyšlená řešení pro uložení s optimální ochranou proti krádeži. Ocelové skříně, zvláštní řešení jako uložení CNC, akumulátorové nabíjecí skříně a více.

Kontakt

Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*

Vaše výhody s dílenským vybavením