Velkoobjemové dodávkové vozy

Řešení pro velkoobjemové transportéry

Velkoobjemové dodávkové vozy

Řešení pro velkoobjemové transportéry

Nejvyšší třída transportérů poskytuje maximální užitný prostor. Enormní všestrannost, obzvlášť oblíbeného skříňového vozu Mercedes-Benz Sprinter a Volkswagen Crafter, je dokonalá až s vestavbou bott vario3.

S vestavbou bott vario3 se Váš velkoobjemový transportér stává dokonalým servisním vozidlem s integrovanou mobilní dílnou. bott vario3 nabízí mnohem více, než jen jednoduchý regálový systém ve vozidle - optimalizuje Vaše pracovní procesy a vytváří ty nejlepší předpoklady pro efektivní práci.

Velkokapacitní transportér s napínacími tyčemi pro zajištění nákladu

Optimální organizace

Optimální organizace

Vestavby bott vario3 poskytují velkorysý prostor i možnost přepravovat více nákladu. Nízká vlastní hmotnost z hliníku umožní navýšení hmotnosti nákladu. Naši servisní partneři analyzují Vaše potřeby a přizpůsobí vestavbu Vašim pracovním procesům. Náš systém je vyráběn v nejvyšší kvalitě. Nákladový prostor je možno opláštit výřezy z Alu nebo polypropylenu. Tyto přesně kopírují křivky Vašeho vozidla. Tím je zajištěna dostatečná ochrana boků a dveří vozidla a hodnota Vašeho auta zůstává dlouho zachována.

Vestavba bott je doplněna kufrovým systémem Systainer³, kufry jsou přímo integrovány do vestavby a poskytují prostor pro uložení nářadí a nástrojů, které jsou v nich v bezpečí, přehledně uspořádané a zároveň vždy při ruce.

Kromě vestavby do vozidla nabízíme pro Váš transportér množství příslušenství, jako jsou například nástupní schůdky v zadní části vozidla nebo střešní nosiče s možností dovybavení nakládací rolnou atd. Kromě toho od nás získáte mnoho servisních služeb souvisejících s Vaší přestavbou. Integrujeme další technologie a elektrické přídavné komponenty, jako jsou výstražné systémy nebo pracovní světla.

Vybavení vozidel pro řemeslníky, pohled na velký transportér pro truhláře

Stáhnout katalog

Stáhnout katalog

Systém výbavy ve vozidle bott vario3 vám pomůže s vaším servisním vozidlem denně pracovat hospodárně. Nářadí a materiál můžete ve své dodávce uložit pomocí palubního vybavení bott vario3 tak, abyste k nim měli rychlý a ergonomický přístup.

Vestavba do vozidla | Efektivní práce

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme! Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*