Valníky, pick-upy a osobní automobily

Řešení pro valníky a valníkové nástavby

Valníky, pick-upy a osobní automobily

Řešení pro valníky a valníkové nástavby

Každý, kdo řídí dodávku s otevřenou ložnou plochou, zná dobře výzvy, které mohou nastat, při zajištění nákladu a vybavení. S valníkovou nástavbou bottTainer Vám nabízíme užitečného pomocníka. Kvalitní přepravní box pro lehké transportéry perfektně organizuje nákladní prostor. Skříňový box pro valníky poskytuje přehled o nástrojích, strojích a drobných dílech na Vašem valníku - a to pro vozidla s jednoduchou i dvojitou kabinou.

Správná přeprava systému kufrů Systainer³ v automobilu

Všechno je přehledně uspořádáno

Všechno je přehledně uspořádáno

Robustní rámová konstrukce dodá kontejneru vysokou stabilitu. Boční díly a podlahu skříně na nástroje vyrábí společnost bott z odolného pozinkovaného ocelového plechu, hrany jsou navíc zesílené. Díky ochraně proti stříkající vodě zůstane obsah skříně suchý. S dvoubodovým zamykáním je box bezpečně uzamčen. Nástavba bottTainer se dodává v provedení vhodném jak pro Váš valníkový vůz, tak i pro Váš pick-up. Jedná se o perfektní velký box na nářadí pro valníková vozidla.

bott Vám nabízí praktické pomůcky pro zajištění nákladu na Vašem valníku, jako je například odolná plachta pro zajištění nákladu pro Vaši valníkovou nástavbu. Zajišťuje volně ložený náklad na otevřené ložné ploše valníku mnohem lépe než běžná síť s velkými oky. Vyvinuli jsme prodyšnou, ale mimořádně odolnou plachtu, například pro možnost dobrého udržení jemného písku nebo zeleného odpadu na valníku. Malé a lehké předměty zůstávají bezpečně ležet na ložné ploše i při silném větru nebo nouzovém brždění. Tkanina také poskytuje velkou výhodu v tom, že zvenku nelze poznat, co je pod plachtou uloženo. Díky tomu je Vaše valníkové vozidlo efektivně chráněno před krádeží.

Vybavení ve vozidle pro vozidla s plošinou, příklad karoserie s osobou

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme! Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*