Vestavby do dodávek

Individuální přestavby dodávek s bott vario3

Vestavby do dodávek

Individuální přestavby dodávek s bott vario3

Pro svoji servisní dílnu nemusíte mít bezpodmínečně velké nákladní vozidlo. Pomocí vhodné organizace Vaší dodávky získáte dostatek nákladového prostoru i v malých a středně velkých užitkových vozech. 

Dodávkové vozy jsou maximálně všestranné. Možnostem pro individuální použití se meze nekladou, ať se jedná o skříňový vůz, skříňovou nástavbu nebo valník. Bez ohledu na to, za jakým účelem provádíte přestavbu dodávky, nabízíme pro každý individuální požadavek odpovídající řešení.

Vybavení vozidla Transporter: Regálové systémy Transporter

Regály do dodávek

Regály do dodávek

S vestavbou do vozidla bott vario3 získáte servisní vozidlo, které Vám umožní každý den efektivně pracovat. Nástroje a materiál je možné ve Vašem transportéru umístit do regálů tak, abyste k nim měli rychlý a ergonomický přístup.

Vestavba do dodávek bott vario3 Vám poskytne velkou výhodu při zajištění nákladu ve Vašem vozidle. Disponuje řadou upevňovacích bodů pro upínací popruhy, které zajistí absolutní bezpečí na cestách.

Vybavení vozidel pro lakýrníky

Stáhnout katalog

Stáhnout katalog

Systém výbavy bott vario3 pro dodávky vám pomůže každodenně hospodárně pracovat s vaším servisním vozidlem. Nářadí a materiál můžete ve své dodávce uložit pomocí palubního vybavení bott vario3 tak, abyste k nim měli rychlý a ergonomický přístup.

V našem katalogu najdete dostupné regálové systémy pro dodávky a další řešení vybavení pro vaše vozidlo. Podívejte se do naší sekce ke stažení na vhodnou brožuru výrobce nebo si stáhněte přímo náš hlavní katalog.

Vestavba do vozidla | Efektivní práce

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme! Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*