Vybavení malých a velkých flotil

Vybavení malých a velkých flotil

Jste manažerem flotily a hledáte ideální regálový systém pro dodávková vozidla ve Vaší servisní flotile? Profesionální vestavba do vozidla bott vario3 je jako stvořená pro standardizaci nejlepších flotil vozidel. Perfektní a dlouhodobé řešení vestaveb pro Vaši flotilu užitkových vozidel se postará o plynulou a jednoduchou manipulaci se zajištěním nákladu a systematicky a bezpečně uloží Vaše kufry na nástroje, stroje, spotřební materiál a náhradní díly. Zjednoduší se tím Váš management vozového parku a pomůže Vám hospodárně a efektivně pracovat. Bez ohledu na to, jaké úkoly musíte splnit - s našimi modulárními systémy jste pro všechny výzvy vybaveni.

Zařízení ve vozidle pro vozový park energetické společnosti.

Vestavby bott - Vaše výhody

Vestavby bott - Vaše výhody

U nás profitujete z našich dlouholetých, více než třicetiletých, zkušeností s vybavováním flotil užitkových vozidel různých velikostí. S touto kompetencí lze efektivně plnit Vaše každodenní úkoly. Mnoho prvků pro zajištění nákladu Vám poskytne praktický užitek v každodenní práci a ušetří čas a peníze. Získáte od nás obsáhlé poradenství k detailům a individuální plánování vestavby do Vašich vozidel.

Kromě vestaveb bott vario3 Vám vozidlo vybavíme i elektrickými přídavnými komponenty, jako jsou výstražné systémy nebo pracovní světla a postaráme se také o provedení polepů na vozidla. Rovněž Vám můžeme nabídnout i řešení pro speciální vestavby.

Pokud očekáváte více, než jen vestavby do vozidel, jste u nás na správném místě. U nás bude o Vás od počátku dobře postaráno – od plánování, přes realizaci až po dodání Vaší servisní flotily. Instalujeme pro Vás elektronické komponenty a mnohá další příslušenství. U nás například získáte moderní řešení z oblasti IoT (Internet of Things) a intralogistiky ve vestavbách do vozidel, pro optimalizaci vašich procesů a pracovních postupů. Společně s Vámi vytvoříme efektivní management flotily budoucnosti. Společně nalezneme vhodné řešení pro Vaše flotilová vozidla!

Vestavby pro malé i velké flotily

Dáme Vám užitečné tipy, jaká flotilová vozidla jsou nejvíce vhodná pro Vaše úkoly a jaké komponenty ve vestavbě do vozidla jsou důležité. Naši odborníci naplánují Vaše individuální řešení vozidel a přitom zohlední veškeré související faktory, jako je růst produktivity, ergonomie, funkčnost a přehlednost. Přitom není podstatné, zda se jedná o elektromobily nebo běžná dodávková vozidla.

Management rizik

Jako certifikovaný partner pro vestavby do vozidel spolupracujeme úzce s výrobci vozidel. Vestavby bott vario absolvovaly bezpočet nárazových zkoušek a jsou certifikovány značkou GS. To znamená maximální bezpečnost pro řidiče a minimální riziko pro manažery vozového parku.

Celosvětová síť

Prostřednictvím naší rozsáhlé sítě, našich kooperací a dlouhodobých partnerství s výrobci vozidel a leasingovými společnostmi u nás získáte individuální řešení z jedné ruky. Není důležité, zda upřednostňujete leasing Vaší servisní flotily nebo si chcete dodávková vozidla raději koupit. Budeme Vás informovat o trendech a realizovat pro Vás potřebné kroky. Již dlouho vybavujeme velké servisní flotily pro renomované německé společnosti.

Poradenství & péče

Konzultace na téma vybavení vozidel

Kontakt

Chtěli byste více informací, rady nebo stažení z vybavení vozidla pro dodávky? Rádi vám pomůžeme! Pole označená * jsou povinná pole.

Adresa

Souhlas / Ochrana dat*